Другий день

Старт загальний, для всіх учасників незалежно від класу, Спортсмени визначають постановку свого мотоцикла на стартову позицію згідно результату заїзду “Prolog”. Спортсмени повинні поставити свої мотоцикли на лінію старту за 30 хв. до старту. Старт строго за розкладом. Запізнилися на старт мають можливість брати участь, для цього необхідно прибути на лінію старту і отримати спеціальну позначку.

У цьому заїзді є поділ на класи hard | medium | legend | light. У кожного класу своя складність траси. Учасники діляться на класи при реєстрації за власним бажанням, тим самим вибирають складність траси. Траса в вигляді замкнутого кола з ділянками “HARD ZONE” і “SUPER HARD ZONE”. “HARD ZONE” і “SUPER HARD ZONE” це додаткові ділянки траси з підвищеною складністю, допомога в проходженні заборонена. Протягом усієї траси проводиться фіксація гонщиків з допомогою сканування QR коду. Для гонщиків класу HARD фіксація відбувається після проїзду “HARD ZONE”, “SUPER HARD ZONE” і проміжних контрольних точок. Фіксація, для гонщиків класів MEDIUM | LEGEND, відбувається після проїзду “HARD ZONE” і проміжних контрольних точок. Фіксація, для гонщиків класу LIGHT, відбувається тільки на проміжних контрольних точках. У місцях фіксації встановлені прапори з логотипом гонки. Фіксацію виробляють маршали в фірмовому одязі. Для фіксації гонщик повинен зупинитися біля маршала. Тривалість заїзду 4 години. Довжина треку 20 – 30 км. Завдання перед кожним учасником відвідати якнайбільше контрольних точок за 4 години. За проходження кожної контрольної точки нараховуються бали, кількість балів залежить від складності ділянки. Фіксація спортсменів припиняється після закінчення 4 годин після старту.

Розмітка траси “HARD RACE”. Траса на всьому протязі розмічена мітками за допомогою фарби та червоно – білої стрічки. Траса для класів hard | medium | legend відзначена червоним кольором. Місця об’їзду “HARD ZONE” відзначені жовтою фарбою. Траса для класу “LIGHT” відзначена зеленою фарбою.

Нагороджуються гонщики які зайняли I II III місце в кожному класі.

Дозаправка – дозволена тільки в закритому парку при заглушеному двигуні. Закритий парк буде розташований біля зони старту.

Терміновий ремонт мотоцикла – можна виробляти на будь-якому відрізку траси, допомога дозволена.

 

20.08.2022

10:00 Прибуття на старт

11:00 старт HARD RACE

15:00 фініш

18:00 результат першого дня, нагородження, брифінг, МОТО PARTY ( велике багаття, музика, мото конкурси, кінотеатр під відкритим небом, національна кухня, різні напої, кальян)

Сайт:https://www.extremecharge.com.ua/
Телефон:+38 (097) 989 13 99
Email:[email protected]

Попереднє подія
Extreme charge - PROLOGUE
Наступна подія
ПЕРШИЙ ЕТАП ВІДКРИТОЇ ОСОБИСТОЇ ПЕРШОСТІ СПОРТИВНО-ТЕХНІЧНОГО КЛУБУ «СОНА» – 2021
Залишити коментар
Залишити коментар можуть тільки зареєстровані користувачі.

Ваш коментар
Телефон або e-mail
Пароль
Реєстрація