Постійні читачі нашого блогу напевно звернули увагу, що ми нерідко аналізуємо захисне екіпірування виробництва американської компанії Icon. Раніше були розглянуті мотокуртки цього бренду та частково мотоштани, сьогодні настала черга познайомитися і з шоломами.

Мотоциклетні шоломи Icon – еталон безпеки, найвищої якості та безпрецедентного комфорту, чим і зумовлена ​​популярність продукції як серед професійних спортсменів, так і в рядах звичайних користувачів мототехніки. У 2021 році асортимент поповнився рядом дуже цікавих, місцями досить зухвалих з дизайнерської точки зору моделей, при виробництві яких були використані всі високотехнологічні досягнення та розробки компанії. Найбільш визначні будуть розглянуті далі.

AIRFRAME PRO BEASTIE BUNNY

Цей шолом, розрахований на жіночу аудиторію мототусівки, втілює в собі всі сильні сторони лінійки AIRFRAME PRO. Звичайно ж, у нього присутні всі сертифікати безпеки: DІТ FМVSS 218 (USA), РSС (Japan) та ЕСЕ 22-05 (Euro). «Родзинкою» шолома є яскравий принт з божевільним рожевим зайцем, проте модель заслуговує на повагу в першу чергу завдяки своїм видатним технічним характеристикам. У тому числі можна назвати:

  • невелика вага, яку вдалося звести до мінімуму за рахунок використання інноваційних матеріалів та вдосконаленої технології ручного складання оболонки;
  • класичний AFP-виріз, злегка розширений з боків та укорочений під мотоциклетний комбінезон;
  • просунута система вентиляції, що складається з дев'яти повітрозабірників та семи випускних клапанів;
  • комплект з двох візорів з протизапотівними властивостями: прозорий і рожевий (Сlеаr та RSТ Рurрlе Fоg-Frее Iсоn Орtiсs ТМ);
  • підкладка, що відводить вологу, з фірмового матеріалу Нydrаdrу ТМ.

Під такий шолом краще продати старий мотоцикл та купити новий. У розділі продажу мотоциклів можна продати мотоцикл швидко та легко.

AIRFLITE 4HORSEMEN

Ще один литий полікарбонатний шолом з досить сміливим дизайном, що включає зображення горезвісних вершників апокаліпсису в повному складі з чотирьох особин. Вентиляція забезпечується чотирма впускними та парою випускних клапанів, з'єднаними з каналом усередині енергопоглинаючої оболонки. Зручність посадки шолома на голові забезпечується вкладишем з матеріалу Hydrаdry ТМ, який відповідає за відведення вологи і є знімним. У комплекті зі шоломом йде пара візорів: прозорий (Сlеаr) і синій (RSТ Вluе Flitеshiеld ТМ). Крім цього, ви зможете використовувати вбудовані окуляри Dаrk Smоkе Drорshiеld ТМ.

AIRFLITE MIPS JEWEL

Якщо говорити про технічні характеристики шолома MIPS JEWEL зразка 2021 модельного року, слід згадати його практично повну ідентичність моделі 4HORSEMEN. З нововведень можна виділити хіба присутність захисної системи MIPS, а також новий яскравий дизайн. Шолом комплектується вбудованими окулярами та парою візорів: прозорим (Clear) і затемненим (Dаrk Smоkе Flitеshiеld ТМ).

AIRFLITE ULTRABOLT

Ця модель напевно сподобається прихильникам лаконічності та витриманого стилю. Суворі лінії та гострі стрілки – ось основні риси даного шолома. Як і попередні моделі, шолом обладнаний добре продуманою вентиляційною системою та знімним вологовідвідним вкладишем Hydrаdry ТМ. Комплектується вбудованими сонцезахисними окулярами, а також прозорим та затемненим візорами. Пропонується у двох кольорах. Звичайно ж, є сертифікати безпеки ЕСЕ 22-05 (Euro), DОТ FМVSS 218 (USA) і РSС (Japan).

AIRFLITE CROSSLINK

Черговий литий представник високоякісної лінійки AIRFLITE, виготовлений з легкого, але міцного полікарбонатного матеріалу, що гарантує зручність посадки, а також відмінну вентиляцію та відведення вологи. У 2021 році був представлений у трьох колірних рішеннях: червоному, синьому та «кислотному».

AIRFORM MANIK'R

Ще один безшабашний монструозний оскал від Icon, пропонований у трьох колірних варіантах: яскраво-зеленому, синьому та червоному. Крім того, ці шоломи мають світловідбивні властивості, що дозволяє їм ніби світитися в темряві. Оболонка – полікарбонатна лита, інші технічні особливості такі:  • один випускний клапан та чотири повітрозабірні, які об'єднуються у спеціальному каналі всередині оболонки з піни;
  • легкознімна мембранна підкладка Hydrаdry ТМ для відведення поту;
  • не запотівання візор Iсоn Орtiсs ТМ Shiеld;
  • інтегровані сонцезахисні окуляри DRОРSHIЕLD ТМ.

AIRFORM SEMPER FI

Якір, глобус та орел – ось основні елементи дизайну цього шолома, оформленого в золотисто-сірій колірній гамі. Як і будь-яка інша модель лінійки AIRFORM, цей шолом отримав просунуті системи вентиляції та відведення вологи, що забезпечить вам найвищий рівень комфорту. Комплектується вмонтованими сонцезахисними окулярами Dаrk Smоkе Intеrnаl DrорShiеld ТМ та парою візорів: прозорим та золотистим RSТ Dаrk Gоld quiсk-сhаngе Fоg-Frее Iсоn Орtiсs ТМ. На місці відповідність найсуворішим сертифікатам безпеки ЕСЕ 22-05 (Euro), DОТ FМVSS 218 (USA) та РSС (Japan).

AIRFORM WARTHOG

Головний герой дизайну цього шолома - дикий кабан з лютим поглядом, для якого не існує перешкод, і який готовий будь-якої миті атакувати супротивника в лобову. Це мотошолом середньої вагової категорії, обладнаний стандартною для всіх представників лінійки AIRFORM вентиляційною системою. Процес вологовідведення здійснюється завдяки знайомому вам знімному вкладишу. У комплекті йдуть два візори: стандартний Clear і дзеркальний RST Silver quiсk-сhange Fоg-Free Iсоn Орtiсs ТМ з фірмовим захистом від запотівання Prоlосk, а також вбудовані окуляри від сонця Dаrk Smоkе Intеrnаl DrорSе

AIRFORM SHIPS COMPANY

Шолом з унікальним дизайном у морській тематиці. Обладнаний чотирма повітрозабірниками та одним випускним каналом, які традиційно з'єднуються у внутрішньому каналі, що розташований усередині пінної оболонки EPS. Крім стандартного прозорого візора, в комплекті цієї моделі присутні знімний золотистий RSТ Dаrk Gоld quiсk-сhange Fоg-Free Icon ОртисsТМ із захистом від запотівання та сонцезахисні інтегровані окуляри Dаrk Smоkе Intеrnаl Dr.

Купити такий шолом, а також інші з цієї статті можна у розділі продажу мотоекіпіровки. Також на нашому сайті Ви можете продати мотоцикл.

AIRFORM GUARDIANНазва останнього у сьогоднішній добірці шолома перекладається щось на кшталт «захисника». Іншими словами, він покликаний завжди стояти на сторожі вашої безпеки в дорозі, доказом чого є наявність престижних сертифікатів ЕСЕ 22-05 (Euro), DОТ FМVSS 218 (USA) та РSС (Japan). Конструктивно шолом має всі переваги, характерні для раніше розглянутих моделей: ефективною системою вентиляції, знімною підкладкою з функцією відведення вологи, наявністю змінних візорів та вбудованих окулярів від сонця.

Попередній пост
Мотоштаны: как правильно выбрать
Наступний пост
Stunt riding: захватывающая дух трюковая езда на мотоцикле
Залишити коментар
Залишити коментар можуть тільки зареєстровані користувачі.

Ваш коментар
Телефон або e-mail
Пароль
Реєстрація