Третій день

Старт роздільний, з інтервалом 30 секунд. Гонщики стартують згідно абсолютному рейтингу заїзду “HARD RACE”. Перші на старт виходять, в залежності від зайнятого місця, учасники класу Hard за ними Medium, Legend і завершують учасники класу LIGHT. Гонщики , які не мають результату з заїзду HARD RACE стартують через 30 хвилин після останього гонщика класу LIGHT. Довжина траси 60-80км. Протягом усієї траси будуть розташовані контроль проходження для фіксації учасників. Гонщику необхідно якомога швидше доїхати до фінішу. Гонщик який не встиг проїхати всю дистанцію за 6 годин потрапляє в рейтинг, в цьому випадку результат залежить від кількості точок контролю проходження. Гонщик який не доїхав до першого контролю проходження не потрапляє у рейтинг заїзду “LONG RACE”. Рейтинг спортсменів формується відразу на фініші. Час заїзду не більше 6 годин c моменту старту першого райдера.

Нагороджуються всі учасники “LONG RACE”. Учасники, згідно з результатами, діляться на три категорії: GOLD | SILVER | BRONZE. ТОП 10 учасників нагороджуються окремо. Нагороди вручаються особисто присутнім на нагородженні.

Траса розмічена фірмовими знаками червоного кольору і червоно – білою стрічкою. Траса у вигляді прямої лінії з поступовим збільшенням складності. Старт і фініш знаходяться в різних населених пунктах. Залежно від віддаленості старту від фінішу можливо буде організована доставка гонщиків і техніки в місце старту.

Дозаправку можна буде здійснити на половині дистанції. Для цього необхідно передати каністру для транспортування. Подробиці будуть повідомлені ближче до дати проведення в чаті Extreme charge


21.08.2022

9:00 старт першого райдера заїзду LONG RACE

15:00 фініш

19:00 нагородження, МОТО PARTY (велике багаття, музика, мото конкурси, кінотеатр під відкритим небом, національна кухня, різні напої, кальян)

Сайт:https://www.extremecharge.com.ua
Телефон:+38 (097) 989 13 99
Email:[email protected]

Попереднє подія
Extreme charge - HARD RACE
Наступна подія
ПЕРШИЙ ЕТАП ВІДКРИТОЇ ОСОБИСТОЇ ПЕРШОСТІ СПОРТИВНО-ТЕХНІЧНОГО КЛУБУ «СОНА» – 2021
Залишити коментар
Залишити коментар можуть тільки зареєстровані користувачі.

Ваш коментар
Телефон або e-mail
Пароль
Реєстрація